Pozývame vás na odbornú exkurziu Záhradnícke podniky

Termín: 25. apríl 2023 (utorok) od 8:00 do cca 15:30

Miesto stretnutia: 8:00, parkovisko pri zimnom štadióne v Nitre

Program:

Navštívime veľkopredajné záhradné centrá, zoznámime sa s pestovaním a sortimentom okrasných rastlín. Počas komentovaných prehliadok vybraných prevádzok nás budú sprevádzať majitelia firiem a ich odborní pracovníci.

Hadzima Plant, s.r.o., Špačince
Záhradné centrum disponuje vnútornou a vonkajšou predajnou plochou viac ako 5000m², kde ponúka široký sortiment okrasných rastlín, hnojív, črepníkov, substrátov a iných záhradkárskych potrieb. Podstatná časť rastlinného sortimentu je z vlastnej produkcie, vhodne doplnená rastlinami od známych a preverených pestovateľov.
www.hadzimaplant.sk

PLANTEX s.r.o., Veselé pri Piešťanoch
Spoločnosť PLANTEX s.r.o bola založená v roku. Myšlienka na jej vznik vychádzala z viac ako storočnej tradície pestovania ovocia v obci Veselé a okolí. V roku 2002 vstúpil do firmy belgický partner. Slovenským a zahraničným obchodným partnerom firma ponúka škôlkarske výpestky, okrasné rastliny a ovocie z vlastných sadov a plantáží o rozlohe 144 ha. V záhradnom centre si zákazník nájde všetko čo k realizácii okrasnej i úžitkovej záhrady potrebuje. Budova záhradného centra získala ocenenie CE ZA AR v kategórii Občianske a priemyselné budovy za rok 2022.
www.plantex.sk

Záhradné centrum a okrasná škôlka Šujan, Skačany
Viac ako 25 ročné skúsenosti s pestovnaním okrasných rastlín. Predajňa Záhradného centra bola otvorená v roku 2005 , v roku 2010 pribudol prevádzkový objekt so zázemím pre zamestnancov a kaviareň. Záhradné centrum ponúka široký sortiment ihličnatých a listnatých drevín, ovocných stromov, trvaliek, letničiek, substrátov, vybavenia do záhrady a mnohých ďalších typov rastlín a doplnkového sortimentu.
www.sujan.sk


Organizačné informácie:

  • Prihláška: Kapacita exkurzie je naplnená, prihlasovanie už nie je možné. Ďakujeme za váš záujem!
  • Počet účastníkov je obmedzený, prihláste sa čo najskôr.
  • Účastnícky poplatok: 29€ pre členov SZKT, 38€ pre nečlenov, 15€ pre študentov denného štúdia (úhrada poplatku sa uskutoční na základe faktúry, ktorá bude prihláseným účastníkom zaslaná emailom).
  • V cene sú zahrnuté náklady na organizačné zabezpečenie a dopravu autobusom.

Bližšie informácie dostanú prihlásení účastníci cca 5 dní pred akciou, prípadne nás neváhajte kontaktovať na kancelaria@szkt.sk alebo na čísle +421 905 398 073Tešíme sa na vás!

Sledujte SZKT aj na facebooku

Sledujte SZKT aj na facebooku

Na našej fanpage nájdete novinky, aktuálne informácie aj reporty z podujatí.

arrow-up