Blahoželáme k jubileu

Milí kolegovia, priatelia, sympatizanti SZKT, dovoľujeme si upriamiť vašu pozornosť na milú udalosť v našej spoločnosti. Náš čestný člen, spoluzakladateľ spoločnosti a bývalý predseda Ing. Jozef Munka, CSc. v januári tohto roka oslávil krásnych 80 rokov.

Blahoželáme k jubileu

Svojimi skúsenosťami, profesionalitou a „širokým rozhľadom“ výrazne formoval našu profesiu na Slovensku v 70-tych a 80-tych rokoch 20. storočia a najmä po spoločenských a politických zmenách v nových podmienkach. Svojimi kontaktmi priblížil nové trendy, technológie a materiály do našich podmienok.

Vynikal najmä v oblasti zakladania a údržby trávnikov a športových areálov (futbal, golf…). V pamäti zostanú exkurzie po Európe v 90-tych rokoch, kde sme vďaka jeho osobným kontaktom a priateľom navštívili a spoznali vrcholné diela našich kolegov vo Švajčiarsku, Nemecku, Rakúsku, Francúzsku, Anglicku či Škandinávii.

Svojim osobitým humorom a nadhľadom výrazne pomohol pri formovaní našej spoločnosti do dnešnej podoby.


Jožko, želáme Ti pevné zdravie, lásku, radosť a spokojnosťv kruhu rodiny a priateľov a ako vášnivému „golfistovi“ mnoho vydarených úderov.

Správna rada SZKT

Diskusia k článku: "Blahoželáme k jubileu"

Sledujte SZKT aj na facebooku

Sledujte SZKT aj na facebooku

Na našej fanpage nájdete novinky, aktuálne informácie aj reporty z podujatí.

arrow-up